1. Müvekkil bilgilerinizi kontrol altında tutun.

 

Ases Hukuk Büro Takip Otomasyonu ile tüm müvekkillerinizi detaylı bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Müvekkiliniz ait iletişim bilgilerini, adres bilgilerini, özel günlerini ekleyerek tüm bu bilgilerine göre arama yapabilir raporlar alabilirsiniz. Müvekkil hesabını tek ekrandan kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

2. Hesaplama İşlemleri

 

Hesaplamalar ekranından, dava dosyanızı seçtikten sonra, ilgili dosyanıza ait Serbest Meslek Makbuzu hesaplamaları, faiz ücreti hesaplama ve vekalet ücretlerini hesapladıktan sonra kayıt altına alabilir ve hesaplama raporu, ekranından takip edebilirsiniz.

 

3. Müvekkil Dosya Harcama Ekran Girişi

 

Müvekkil dosya hareket girişi ekranından, ilgili dava dosyasını seçerek işlem harcama türünüzü seçtikten sonra borç veya alacak tutarı girebilir, ayrıca harcama yapan personel seçimi yapabilirsiniz.

 

4. Büro Gider Takip Ekranı

 

Büronuzda yapılan harcamalarınızı işlem türüne göre kayıt altına alabilir ve harcama yapan personeli seçebilir gerekli harcama takip işlemlerini yaapabilirsiniz.

 

5. Personel Kayıt ve Yetkilendirme

 

Personel Kaydınızı tutabilir, iletişim bilgilerini, adres bilgilerini düzenleyebilir, özel günler ve maaş bilgisini ekleyerek tüm bu bilgilerine göre arama yapabilirsiniz.

Personellerinizn programda erişim sağlamasına izin verdiğiniz yerlere yetkilendirme yapabilir ve belirtmiş olduğunuz kullanıcı adı ve parola sayesinde programa erişim sağlatabilirsiniz.

 

Ases Hukuk Büro Takip Otomosyonu

Konsept Yazılım Avukat,Müvekkil Takip | Dava Dosyası Takip | Personel Takip,Masraf Takip | Kasa Takip | Serbest Meslek Makbuzu